1 czerwca 2021
Kategorie: Brak kategorii

PIŁKARSKI WEEKEND W GNIEŹNIE PRZECHODZI DO HISTORII ???W dniach 28-30.05 grupa ponad 30 zawodników Gedania 1922 Gdańsk wzięła udział w turnieju Gniezno Futbol Cup zorganizowanym przez SBG CUP – Organizacja Turniejów Piłkarskich.Przez dwa dni aż 700 zawodników rywalizowało w VII Ogólnopolskim Turnieju GNIEZNO CUP 2021 o Puchar Prezydenta Miasta Gniezna pana Tomasza Budasza. Piękna pogoda, wiele emocji i oczywiście młodzieżowa piłka nożna na najwyższym poziomie. To był piękny weekend ❤️✅ Nasze zespoły pojechały rywalizować z czołówką polskich drużyn w swoich rocznikach, a mowa tutaj m.in. o: FASE – Football Academy School of Excellence, Akademia Piłkarska Reissa, Chrobry Głogów, Polonia Środa Wielkopolska, Akademia Piłkarska Macieja Murawskiego, MUKS CWZS Bydgoszcz. ⚽➡ Zespół U14 uplasował się na 4 miejscu przegrywając tylko jeden mecz w turnieju. Niestety zabrakło skuteczności w konkursach rzutów karnych podczas meczu półfinałowego oraz o trzecie miejsce. Nasza drużyna zaprezentowała się z bardzo dobrej strony, a nasz bramkarz Jakub Tetyk został wyróżniony przez organizatorów. ???➡ Zespół U9 w turnieju reprezentowały dwie drużyny zajmując kolejno 2 i 10 miejsce. Brawa dla naszych wszystkich zawodników za świetną grę ??? Ponadto, nasz zawodnik, Dorian Janowicz, został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju. ??

Tak prezentują się zdjęcia z turnieju w Gnieźnie ?