Klub Sportowy Gedania 1922

Gedania 1922

Energa SA z Grupy Orlen - Sponsor Strategiczny

Energa SA z Grupy Orlen jest jedną z czterech największych krajowych spółek energetycznych i jednym z trzech największych dostawców energii elektrycznej w Polsce. Podstawowa działalność firmy obejmuje wytwarzanie, dystrybucję, obrót energią elektryczną i cieplną oraz obrót gazem.

WRO-SYSTEM - Główny Sponsor Klubu

Firma WRO-SYSTEM działa na rynku od 2007 r. Specjalizuje się w wykonywaniu instalacji elektrotechnicznych w obiektach przemysłowych, mieszkaniowych, użyteczności publicznej. Prace realizuje głównie na terenie Niemiec, gdzie jest cenioną firmą podwykonawczą. „Partner godny zaufania” – tak postrzegają firmę WRO-SYSTEM zagraniczni partnerzy i kontrahenci. WRO-SYSTEM to również znaczący na rynku pracodawca. Dzięki wieloletnim kontraktom i ciągłemu pozyskiwaniu nowych zleceń, firma zapewnia swoim obecnym oraz przyszłym pracownikom bardzo dobre warunki pracy i perspektywę długoterminowej współpracy. Praca w firmie WRO-SYSTEM to gwarancja stabilności oraz bezpieczeństwa zatrudnienia. www.wrosystem.pl

Port Gdański Eksploatacja SA - Partner Klubu

Port Gdański Eksploatacja SA jest największym i najbardziej uniwersalnym operatorem przeładunkowym w polskich portach morskich. PGE S.A. od blisko 30 lat świadczy profesjonalne usługi w zakresie przeładunków i składowania towarów takich jak: węgiel i koks, ruda, paliwa płynne, zboża, wyroby stalowe i inne towary masowe, w obrocie międzynarodowym. Spółka prowadzi działalność w Gdańsku na terenie ponad 89 ha, osiągając wyniki przeładunkowe na poziomie ~ 7 mln ton w ubiegłym 2022r.

CNF Autoserwis - Partner Klubu

Na rynku firma CNF funkcjonuje od roku 1993. Wysoki poziom świadczonych usług i specjaliści z kilkunastoletnim doświadczeniem stawiają firmę w roli ekspertów. Nowoczesny warsztat wyposażony w najlepszy sprzęt i 12 stanowisk pozwala firmie obsługiwać klientów z wysokimi wymaganiami.

Na rynku trójmiejskim firma CNF znana jest przede wszystkim z najlepszego serwisu opon oraz wysokiej jakości regeneracji felg. Dodatkowo firma wykonuje usługi z zakresu mechaniki pojazdowej, obsługi klimatyzacji czy stacji kontroli pojazdów. CNF współpracuje z wieloma autoryzowanymi serwisami, obsługując duże korporacje oraz klientów indywidualnych.

NO10.pl - Partner Techniczny

NO10 to firma specjalizująca się w zaopatrywaniu drużyn w profesjonalny sprzęt i odzież piłkarską. Głównym celem NO10 jest współpraca z klubami i akademiami. Ale firma NO10 jest obecna nie tylko w świecie piłki nożnej. Wspiera również takie dyscypliny jak piłka ręczna czy rugby, stawiając w tym równie mocno na rozwój kobiecych drużyn sportowych. Wspierając akademie piłkarskie i szkółki, bierze udział w kształtowaniu kolejnych pokoleń młodych, profesjonalnych sportowców. Wieloletnie doświadczenie w branży sportowej pozwoliło wypracować profesjonalny model współpracy partnerskiej z kompleksową realizacją zamówień i personalizacją odzieży na czele. Specjalistyczny asortyment oferowany przez NO10 można nabyć w stacjonarnym salonie piłkarskim w Miszewku k. Gdyni, w jednym ze sklepów partnerskich na terenie całej Polski lub w sklepie internetowym no10.pl.

Miasto Gdańsk - Partner Strategiczny

Takie miasto jak Gdańsk jest tylko jedno. Inne mogą być tylko podobne. Niezwykłe położenie i ponad tysiąc lat historii sprawiają, że Gdańsk jest wyrazisty, zdecydowany, o silnej i ugruntowanej pozycji na mapie Europy. Jednocześnie to miasto, które wciąż kryje w sobie wiele tajemnic i ma to „coś”, dzięki czemu nie można pomylić go z żadnym innym.

Nie ma Gdańska bez wolności. Odwaga, świeżość, ale przede wszystkim wolność. To prawdziwie gdańska tradycja. Cnota od wieków najwyżej ceniona przez gdańszczan ukształtowała niepowtarzalny „genius loci” miasta. Czuć ją równie dobrze wśród kamieniczek Starego Miasta, jak i pomiędzy dźwigami stoczniowymi Młodego Miasta, na pięknych piaszczystych plażach i w postindustrialnych halach, w parkach i w tunelach: w Gdańsku wolność jest wszechobecna, można jej niemal dotknąć. Inspiruje i przeobraża zarówno przestrzeń jak i ludzi. Tacy są gdańszczanie: odważni, zaangażowani, pełni pasji, twórczy. Taki jest współczesny Gdańsk: otwarty na nowe idee, idący z duchem czasu, kreujący zdarzenia, wciąż zaskakujący.

Zarząd Portu Morskiego Gdańsk S.A. - Partner Złoty

Port Gdańsk jest najszybciej rozwijającym się portem europejskim ostatniej dekady. Po I kwartale 2023 r. zajmuje 8 miejsce w rankingu portów europejskich. Wyprzedził Marsylię, Barcelonę, Konstancę i Walencję. Nadal utrzymuje pozycję lidera kontenerowego na Bałtyku i 2. miejsce w przeładunkach ogółem. To jedyny port na Morzu Bałtyckim przystosowany do obsługi największych statków oceanicznych na świecie. To port uniwersalny. Na nabrzeżach są przeładowywane różne rodzaje towarów, począwszy od węgla, przez paliwa, zboże, nawozy, drewno, samochody, specjalistyczny sprzęt, mrożone ryby, owoce cytrusowe, luksusowe jachty, aż po ładunki ponadgabarytowe.Dominujące grupy ładunkowe to paliwa płynne i drobnica, głównie skonteneryzowana. Swoją działalność prowadzi w porcie ponad setka firm o różnorodnym profilu. To przede wszystkim branże: petrochemiczna, energetyczna, rolno-spożywcza, budowlana. Port Gdańsk jest jedynym bałtyckim portem, który realizuje bezpośrednie połączenia kontenerowe z Chinami. Obecnie obsługuje 15 regularnych połączeń morskich. Oprócz Europy, stałymi kierunkami obrotu towarów są Azja, USA, Ameryka Środkowa i Południowa. Atutem portu jest jego doskonałe skomunikowanie. Leży bowiem na styku głównych szlaków logistycznych. Dla Azji to morska brama do rynków Europy Środkowo-Wschodniej, najdynamiczniej rozwijającego się regionu Unii Europejskiej. W tym roku planuje przeładować 80 mln ton towarów, to tyle ile jeszcze w 2016 r. miały w sumie trzy największe polskie porty.

Muzeum II Wojny Światowej - Partner Klubu

Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku to instytucja, której działaniom przyświeca hasło Kultura wielu wymiarów. Na jednej z największych powierzchni wystawienniczych w Europie za pomocą nie tylko artefaktów, ale również nowoczesnych technologii przedstawiano historię ludności cywilnej żyjącej w trakcie II wojny światowej, a także ukazano wyjątkowość polskiego doświadczenia na tle innych narodów.

Baltic-Trade Paliwa - Partner Klubu

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego Partnera, jeśli interesują Was najlepsze ceny paliw w Trójmieście. Niezależnie od tego, czy kupicie poprzez stacje benzynowe Baltic-Trade w Gdańsku i Gdyni, czy składacie zamówienia hurtowe, macie pewność uczciwych, jasnych i atrakcyjnych warunków. Ponieważ pozyskiwany przez naszego Partnera olej napędowy, benzyna, olej opałowy, LPG z zaufanych źródeł, Baltic-Trade może zagwarantować połączenie wysokiej jakości z konkurencyjnymi cenami proponowanego paliwa.

Eco Point - Partner Klubu

Firma Eco Point, płynie całą naprzód, nigdy nie składa żagli. Zawsze stara się być przed innymi. Swojej załodze regularnie zapewnia szkolenia w celu zdobycia nowych umiejętności i ich rozwoju. Dba o to, by najnowsze zdobycze techniki mające wykorzystanie w prowadzonej działalności znajdowały się w bazie sprzętowej.

Piekarnia-Cukiernia "Pellowski" - Partner Klubu

Firma jest członkiem Cechu Piekarzy i Cukierników, stowarzyszonym w Pomorskiej Izbie Rzemieślniczej Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Gdańsku. Produkcja piekarnicza i cukiernicza oparta jest na tradycyjnych oraz własnych, wypróbowanych recepturach. Zależy firmie przede wszystkim na zaspokajaniu gustów nawet najbardziej wymagających klientów, dlatego też przez cały czas rozszerzamy swoją ofertę asortymentową.

Jack's Pizza - Partner Klubu

Zdecydowanie najlepsze miejsce w Gdańsku. U naszego Partnera skosztujesz niepowtarzalnej pizzy, która jest przygotowywana według autorskiej receptury, przez wykwalifikowanych kucharzy. Jack's Pizza dokłada wszelkich starań aby potrawy były aromatyczne i świeże, dlatego podjęli współpracę z lokalnymi dostawcami, którzy gwarantują wysokiej jakości produkty.

Arte Cafe - Partner Klubu

Firma Arte Cafe zajmuje się sprzedażą ciśnieniowych ekspresów do kawy do użytku domowego, biur oraz małej gastronomii na terenie Gdańska, Sopotu, Gdyni oraz całej polski poprzez sklep internetowy artecafe.eu W sprzedaży posiadają ekspresy firm JURA, MELITTA, NIVONA, Dr Coffee, które uznali za najlepsze pod względem jakości, prostoty obsługi, a także design’u. Mając wieloletnie doświadczenie serwisowe, firma może wiele powiedzieć na temat żywotności ciśnieniowych ekspresów do kawy, rozwiązań technicznych, prostoty obsługi jak i ich konserwacji. Arte Cafe zapewnia Państwu fachową pomoc i doradztwo. Przeprowadzi instruktarz obsługi i podpowie jak najlepiej dbać o ekspres do kawy.

WUŻ Port and Maritime Services Ltd - Partner Klubu

Firma „WUŻ” Port and Maritime Services Ltd Sp. z o.o. powstała 24.06.1991r. i jako prywatna spółka pracownicza wywodzi się z przekształcenia Wydziału Usług Żeglugowych Morskiego Portu Gdańsk. Świadczy usługi portowo-morskie zarówno dla polskich jak i zagranicznych kontrahentów. Do podstawowej działalności firmy zalicza się holowania portowe, cumowanie oraz holowania morskie, których rocznie wykonywanych jest kilkadziesiąt. Flotę naszego Partnera stanowi 12 holowników. WUŻ jest największą polską firmą holowiczą.

Restauracje Euro - Partner Klubu

Zapraszamy do jednej z najlepszych Pizzerii w Trójmieście. Zapach włoskiej pizzy i klimat wprost z sycylijskiej restauracji. Taka jest właśnie Napoli. W imieniu naszego Partnera polecamy Państwu orginalną włoską pizzę oraz dania kuchni włoskiej. W restauracji znajdziecie szeroki wybór sałatek oraz przystawek z owoców morza.