Klub Sportowy Gedania 1922

Gedania 1922

CNF AUTOSERWIS

Na rynku firma CNF funkcjonuje od roku 1993. Wysoki poziom świadczonych usług i specjaliści z kilkunastoletnim doświadczeniem stawiają firmę w roli ekspertów. Nowoczesny warsztat wyposażony w najlepszy sprzęt i 12 stanowisk pozwala firmie obsługiwać klientów z wysokimi wymaganiami.

Na rynku trójmiejskim firma CNF znana jest przede wszystkim z najlepszego serwisu opon oraz wysokiej jakości regeneracji felg. Dodatkowo firma wykonuje usługi z zakresu mechaniki pojazdowej, obsługi klimatyzacji czy stacji kontroli pojazdów. CNF współpracuje z wieloma autoryzowanymi serwisami, obsługując duże korporacje oraz klientów indywidualnych.

Miasto Gdańsk

Takie miasto jak Gdańsk jest tylko jedno. Inne mogą być tylko podobne. Niezwykłe położenie i ponad tysiąc lat historii sprawiają, że Gdańsk jest wyrazisty, zdecydowany, o silnej i ugruntowanej pozycji na mapie Europy. Jednocześnie to miasto, które wciąż kryje w sobie wiele tajemnic i ma to „coś”, dzięki czemu nie można pomylić go z żadnym innym.

Nie ma Gdańska bez wolności. Odwaga, świeżość, ale przede wszystkim wolność. To prawdziwie gdańska tradycja. Cnota od wieków najwyżej ceniona przez gdańszczan ukształtowała niepowtarzalny „genius loci” miasta. Czuć ją równie dobrze wśród kamieniczek Starego Miasta, jak i pomiędzy dźwigami stoczniowymi Młodego Miasta, na pięknych piaszczystych plażach i w postindustrialnych halach, w parkach i w tunelach: w Gdańsku wolność jest wszechobecna, można jej niemal dotknąć. Inspiruje i przeobraża zarówno przestrzeń jak i ludzi. Tacy są gdańszczanie: odważni, zaangażowani, pełni pasji, twórczy. Taki jest współczesny Gdańsk: otwarty na nowe idee, idący z duchem czasu, kreujący zdarzenia, wciąż zaskakujący.

Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku

Podstawowym zadaniem Muzeum II Wojny Światowej jest upowszechnianie wiedzy o II wojnie światowej, ukazywanie polskiej perspektywy na największy konflikt w dziejach ludzkości, kultywowanie pamięci o ofiarach totalitarnych systemów i bohaterach walk o wolność wielu narodowości. W ramach prowadzonej przez Muzeum działalności wystawienniczej, naukowej, edukacyjnej promuje się Polskę jako kraj „strażnika pamięci” Europy i świata o latach 1939-1945, znający i honorujący wartość wolności i postaw obywatelskich.

WRO-SYSTEM

WRO-SYSTEM to firma specjalizująca się w wykonywaniu instalacji elektrotechnicznych. Na rynku działa od 2007 roku, a jej siedziba znajduje się w Pruszczu Gdańskim. Firma oferuje prace w zakresie instalacji elektrycznych, niskoprądowych oraz usług stoczniowych. Obszary wykonywania prac to: budownictwo przemysłowe, użyteczności publicznej, budownictwo mieszkaniowe oraz stocznie. Wśród partnerów i kontrahentów firma WRO-SYSTEM ceniona jest za dobrze zaplanowaną organizację pracy, terminowość i przede wszystkim za zespół doświadczonych pracowników. W swoim portfolio posiada kilkadziesiąt zrealizowanych projektów. WRO-SYSTEM jest kluczową firmą budującą na rynku europejskim markę WRO GRUPPE.

Restauracja Drewnem Palona

Restauracja Drewnem Palona powstała z miłości do kuchni włoskiej, która zrodziła się wiele lat temu. Przez ten czas rosło w firmie marzenie o miejscu, w którym będzie można rozpieszczać podniebienia klientów smakami słonecznej Italii. Tak powstała restauracja, w której każdego dnia firma oferuje wyjątkową pizzę na bardzo cienkim cieście sporządzonym według unikatowej receptury, Szefa Kuchni, rodem z Kalabrii. Ciasto wypiekane w piecu opalanym drewnem dębowym jest chrupkie jak żadne inne...

MGS Law

MGS Law to kancelaria, która specjalizuje się głównie w doradztwie dla biznesu. Firma działa nie tylko jako specjaliści z danej dziedziny prawa, ale są również dla swoich Klientów partnerem biznesowym, uczestniczącym w całym procesie prowadzenia działalności – od tworzenia dokumentów poprzez stały nadzór i współpracę aż po uczestnictwo w negocjacjach i pełną opiekę prawną.

Exclusive Sport

Firma Exclusive Sport Sp. z o.o. powstała w 2004 roku jako wyłączny dystrybutor firmy SARTOR na rynek Polski. Od wielu lat firma rozwija swoją działalność powiększając ofertę również o innych producentów, w tym o produkty tworzone specjalnie dla firmy Exclusive Sport.

Sportowe testy

Współpracująca z nami firma przeprowadza profesjonalne testy szybkościowe dla zawodników naszego Klubu. Dzięki fotokomórkom najnowszej generacji wyniki testów są dokładne nawet do trzech miejsc po przecinku.