Klub Sportowy Gedania 1922

Gedania 1922

CNF AUTOSERWIS

Na rynku firma CNF funkcjonuje od roku 1993. Wysoki poziom świadczonych usług i specjaliści z kilkunastoletnim doświadczeniem stawiają firmę w roli ekspertów. Nowoczesny warsztat wyposażony w najlepszy sprzęt i 12 stanowisk pozwala firmie obsługiwać klientów z wysokimi wymaganiami.

Na rynku trójmiejskim firma CNF znana jest przede wszystkim z najlepszego serwisu opon oraz wysokiej jakości regeneracji felg. Dodatkowo firma wykonuje usługi z zakresu mechaniki pojazdowej, obsługi klimatyzacji czy stacji kontroli pojazdów. CNF współpracuje z wieloma autoryzowanymi serwisami, obsługując duże korporacje oraz klientów indywidualnych.

Miasto Gdańsk

Takie miasto jak Gdańsk jest tylko jedno. Inne mogą być tylko podobne. Niezwykłe położenie i ponad tysiąc lat historii sprawiają, że Gdańsk jest wyrazisty, zdecydowany, o silnej i ugruntowanej pozycji na mapie Europy. Jednocześnie to miasto, które wciąż kryje w sobie wiele tajemnic i ma to „coś”, dzięki czemu nie można pomylić go z żadnym innym.

Nie ma Gdańska bez wolności. Odwaga, świeżość, ale przede wszystkim wolność. To prawdziwie gdańska tradycja. Cnota od wieków najwyżej ceniona przez gdańszczan ukształtowała niepowtarzalny „genius loci” miasta. Czuć ją równie dobrze wśród kamieniczek Starego Miasta, jak i pomiędzy dźwigami stoczniowymi Młodego Miasta, na pięknych piaszczystych plażach i w postindustrialnych halach, w parkach i w tunelach: w Gdańsku wolność jest wszechobecna, można jej niemal dotknąć. Inspiruje i przeobraża zarówno przestrzeń jak i ludzi. Tacy są gdańszczanie: odważni, zaangażowani, pełni pasji, twórczy. Taki jest współczesny Gdańsk: otwarty na nowe idee, idący z duchem czasu, kreujący zdarzenia, wciąż zaskakujący.

Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku

Podstawowym zadaniem Muzeum II Wojny Światowej jest upowszechnianie wiedzy o II wojnie światowej, ukazywanie polskiej perspektywy na największy konflikt w dziejach ludzkości, kultywowanie pamięci o ofiarach totalitarnych systemów i bohaterach walk o wolność wielu narodowości. W ramach prowadzonej przez Muzeum działalności wystawienniczej, naukowej, edukacyjnej promuje się Polskę jako kraj „strażnika pamięci” Europy i świata o latach 1939-1945, znający i honorujący wartość wolności i postaw obywatelskich.

WRO-SYSTEM

WRO-SYSTEM to firma specjalizująca się w wykonywaniu instalacji elektrotechnicznych. Na rynku działa od 2007 roku, a jej siedziba znajduje się w Pruszczu Gdańskim. Firma oferuje prace w zakresie instalacji elektrycznych, niskoprądowych oraz usług stoczniowych. Obszary wykonywania prac to: budownictwo przemysłowe, użyteczności publicznej, budownictwo mieszkaniowe oraz stocznie. Wśród partnerów i kontrahentów firma WRO-SYSTEM ceniona jest za dobrze zaplanowaną organizację pracy, terminowość i przede wszystkim za zespół doświadczonych pracowników. W swoim portfolio posiada kilkadziesiąt zrealizowanych projektów. WRO-SYSTEM jest kluczową firmą budującą na rynku europejskim markę WRO GRUPPE.

NO10.pl

NO10 to firma specjalizująca się w zaopatrywaniu drużyn w profesjonalny sprzęt i odzież piłkarską. Głównym celem NO10 jest współpraca z klubami i akademiami. Ale firma NO10 jest obecna nie tylko w świecie piłki nożnej. Wspiera również takie dyscypliny jak piłka ręczna czy rugby, stawiając w tym równie mocno na rozwój kobiecych drużyn sportowych. Wspierając akademie piłkarskie i szkółki, bierze udział w kształtowaniu kolejnych pokoleń młodych, profesjonalnych sportowców. Wieloletnie doświadczenie w branży sportowej pozwoliło wypracować profesjonalny model współpracy partnerskiej z kompleksową realizacją zamówień i personalizacją odzieży na czele. Specjalistyczny asortyment oferowany przez NO10 można nabyć w stacjonarnym salonie piłkarskim w Miszewku k. Gdyni, w jednym ze sklepów partnerskich na terenie całej Polski lub w sklepie internetowym no10.pl.

Optyk.gd

Salony optyczne z gabinetami okulistycznymi w Gdańsku, Kościerzynie i w Bytowie. W salonach naszego Partnera znajdziecie Państwo szeroki wybór opraw okularowych zarówno producentów krajowych jak i opraw firmowanych nazwiskami największych światowych projektantów mody. Optyk.gd jest ekspertem w dziedzinie soczewek progresywnych wysokiej jakości. W gabinetach możecie Państwo na miejscu zbadać swoją wadę wzroku za pomocą najwyższej klasy sprzętu diagnostycznego.

SOFTCOM

SOFTCOM Sp. z o.o. jest obecna w branży elektronicznej od 1999 roku. Firma jest pierwszym dostawcą obwodów drukowanych w Polsce, nieustannie rozwijając zakres dostarczanych usług i produktów. Od roku 2009 SOFTCOM specjalizuje się w kompleksowej usłudze dostawy zmontowanych modułów. Priorytetem firmy jest indywidualne traktowanie Klienta oraz dostarczanie usług i produktów spełniających najwyższe standardy i wymogi określone przez obowiązujące normy.

Jack's Pizza

Zdecydowanie najlepsze miejsce w Gdańsku. U naszego Partnera skosztujesz niepowtarzalnej pizzy, która jest przygotowywana według autorskiej receptury, przez wykwalifikowanych kucharzy. Jack's Pizza dokłada wszelkich starań aby potrawy były aromatyczne i świeże, dlatego podjęli współpracę z lokalnymi dostawcami, którzy gwarantują wysokiej jakości produkty.

Arte Cafe

Firma Arte Cafe zajmuje się sprzedażą ciśnieniowych ekspresów do kawy do użytku domowego, biur oraz małej gastronomii na terenie Gdańska, Sopotu, Gdyni oraz całej polski poprzez sklep internetowy artecafe.eu W sprzedaży posiadają ekspresy firm JURA, MELITTA, NIVONA, Dr Coffee, które uznali za najlepsze pod względem jakości, prostoty obsługi, a także design’u. Mając wieloletnie doświadczenie serwisowe, firma może wiele powiedzieć na temat żywotności ciśnieniowych ekspresów do kawy, rozwiązań technicznych, prostoty obsługi jak i ich konserwacji. Arte Cafe zapewnia Państwu fachową pomoc i doradztwo. Przeprowadzi instruktarz obsługi i podpowie jak najlepiej dbać o ekspres do kawy.