Klub Sportowy Gedania 1922

Gdański Klub Sportowy Gedania 1922 swoją stuletnią tradycję przekuł nie tylko w rozpoznawalność, ale także w jakość. Proponujemy ciekawe zajęcia sportowe dla dzieci w Gdańsku, prowadzone przez doświadczonych trenerów na terenie nowoczesnych obiektów.

Zajęcia sportowe dla dzieci – Gdańsk

Na nasze zajęcia sportowe dla dzieci w Gdańsku zapraszamy maluchy i młodzież w różnym wieku, zarówno dziewczynki, jak i chłopców. Czekają na nich świetnie wyposażone sale i obiekty, gdzie pod czujnym okiem doświadczonych trenerów poznawać będą różnorodne dyscypliny. Dbamy o to, aby te zajęcia były nie tylko okazją do aktywnego spędzenia czasu, ale również do dobrej zabawy. Motywujemy naszych podopiecznych i dodajemy im wiary w siebie do tego, by czynili dobre postępy.

Ciekawe i różnorodne zajęcia sportowe dla dzieci – Gdańsk

Gedania to nie tylko piłka nożna – choć i jej nie zabraknie w programie! Posiadamy świetną kadrę, która organizuje dla dzieci wiele innych gier zespołowych, a także szereg sportów indywidualnych. Na zajęciach sportowych dla dzieci w Gdańsku nasi podopieczni będą mieli okazję poznać zasady siatkówki, koszykówki i piłki ręcznej, tenisa stołowego, a także badmintona. Nie zabraknie również uwielbianych przez dzieci gier, czyli zbijaka oraz palanta. W ofercie znajdują się ponadto dyscypliny, takie jak lekkoatletyka, a nawet łucznictwo.

Gry we wszystkich dyscyplinach, w których dzieci będą próbować swoich sił, będą przebiegały na zasadzie fair play z naciskiem na zdrową rywalizację. Chcemy przekazywać naszym podopiecznym pasję do sportu, ale też dobre wartości, które przydają się w życiu także poza boiskiem.

Dlaczego warto zapisać się na zajęcia sportowe dla dzieci? Gdańsk

W Gedanii chcemy zachęcić dzieci do aktywności ruchowej. Z tego powodu pozwalamy każdemu dziecku ćwiczyć i rozwijać się we własnym tempie, bez wywierania presji i krytykowania. Na zajęciach sportowych dla dzieci w Gdańsku staramy się wydobyć z nich cały potencjał i motywować do korzystania z jego pokładów, dlatego wykazujemy się możliwie najbardziej indywidualnym podejściem.

Zajęcia sportowe dla dzieci w Gdańsku to doskonała sposobność do tego, aby wyrobić w najmłodszych nawyk aktywnego spędzania czasu i czerpania z tego przyjemności. Treningi pod okiem specjalistów uczą także, jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia, by mogły pozytywnie wpłynąć na zdrowie.

Jak zapisać się na zajęcia sportowe dla dzieci w Gdańsku?

Aby zapisać swoje dziecko na nasze zajęcia, wystarczy się z nami skontaktować, a chętnie udzielimy wszystkich niezbędnych informacji. Na nasze zajęcia sportowe dla dzieci w Gdańsku zapraszamy zarówno tych chętnych, którzy brali już udział w podobnych zajęciach, jak i tych, dla których będzie to pierwszy raz. Nierzadko przychodzą do nas dzieci, które nie lubią aktywności fizycznej – staramy się to zmienić krok po kroku, pokazując, ile radości można czerpać ze sportu. Gwarantujemy, że w naszej ofercie zajęć każde dziecko znajdzie dyscyplinę, którą pokocha. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!