Klub Sportowy Gedania 1922

Akademia (szkółka) piłkarska Gdańsk - Piłka nożna dla dzieci

Każdy rodzic marzy, aby jego dziecko dostrzegło w sobie pasję i motywację do realizacji jej w określonym celu. Jeśli piłka nożna jest sportem, w którym Twoje dziecko chciałoby się rozwijać, postaw na zajęcia w naszej Akademii Piłkarskiej. Gdańsk to miejsce, w którym od lat przekazujemy praktyczną i merytoryczną wiedzę w zakresie tej dyscypliny sportowej. Stawiamy na indywidualne podejście do każdego ucznia, jednocześnie zwracając uwagę na fundamentalne elementy gry zespołowej i umiejętności współpracy z pozostałymi zawodnikami.

Szkółka piłkarska – Gdańsk | Nasza misja

Jesteśmy największą akademią piłkarską w Gdańsku. Swoją pozycję zawdzięczamy przede wszystkim wieloletniemu doświadczeniu, wysokim kwalifikacjom zawodowym trenerów i trenerek, umiejętności przekazywania wiedzy w nieskomplikowany sposób, a także chęcią stałego rozwoju i budowania wśród naszych podopiecznych zdrowych nawyków. Chcemy, aby każde dziecko, dołączające do naszej Szkółki Piłkarskiej w Gdańsku, otrzymało masę merytorycznej i praktycznej wiedzy, która pozwoli mu na realizację swoich zawodowych celów na wyższych szczeblach. Wierzymy, że dzięki takiemu podejściu, przyczynimy się do podniesienia poziomu piłki nożnej dzieci w Gdańsku, ale i w całej Polsce.

Piłka nożna dla dzieci – Gdańsk | Dlaczego warto?

Piłka nożna to wymagający, ale przynoszący masę satysfakcji sport. Daje szansę na ciągły awans, możliwość doskonalenia swoich umiejętności oraz budowanie kariery zawodowej na wysokim poziomie. Oprócz tego profesjonalnie prowadzone zajęcia sportowe pomagają w rozwoju koordynacji ruchowej, wzmacnianiu odporności czy podnoszeniu wydolności układu oddechowego. Pozwalają na budowanie przyjacielskich relacji w drużynie, zdobywanie nowych znajomości i kształtowanie odpowiednich zachowań w oparciu o współzawodnictwo. Nasza Akademia Piłkarska Gdańsk Gedania 1992 to miejsce, które gwarantuje wysoką jakość kształcenia młodych, aspirujących zawodników i zawodniczek.

Zajęcia z piłki nożnej dla dzieci – Gdańsk

Kompetentność i wysokie kwalifikacje naszej kadry pracowników potwierdzają wyniki zawodników, którzy osiągają duże sukcesy na piłkarskiej arenie. Jesteśmy najstarszym i największym klubem sportowym piłki nożnej w Gdańsku. Nasz zespół seniorów gra w sezonie 2022/2023 w III lidze. Współpracujemy z renomowanymi, cenionymi na arenie międzynarodowej firmami. Prowadzimy zajęcia m.in. w doskonale wyposażonym Centrum Sportu i Nauki w Gdańsku. Wszystkie te aspekty pozwalają zapewnić najwyższą jakość kształcenia i profesjonalną opiekę trenerów, psychologów, dietetyków oraz fizjoterapeutów. Nasza Szkółka Piłkarska w Gdańsku to doskonałe miejsce dla Twojego dziecka.

Piłka nożna dla dzieci (Gdańsk) to dopiero początek drogi zawodowej. Warto jednak dbać o rozwijanie sportowych podstaw od najmłodszych lat, zapewniając od początku najwyższą jakość kształcenia. W naszej Akademii Piłkarskiej w Gdańsku z pewnością jest to możliwe. Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich młodych pasjonatów piłki nożnej!