Klub Sportowy Gedania 1922

No posts found!

Półkolonie sportowe, piłkarskie, dla dzieci - Gdańsk, Trójmiasto

Chcesz zapewnić swojemu dziecku dawkę niezapomnianych, wakacyjnych wrażeń? Sprawdź naszą ofertę półkolonii w Gdańsku o różnej tematyce – Twoja pociecha na pewno znajdzie coś dla siebie. To doskonałe połączenie zabawy z nauką i aktywnym wypoczynkiem w kreatywnym wydaniu!

Półkolonie dla dzieci, Gdańsk – oferta

W naszej ofercie znajdują się półkolonie sportowe (Gdańsk), jak również dotyczące robotyki czy pozwalające puścić wodze wyobraźni i wcielić się w poszukiwacza skarbów. Półkolonie w Trójmieście to propozycja zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców w wieku od 6 do 12 lat. Niezależnie od ich tematu przewodniego czy charakteru turnusy są pełne kreatywnej zabawy, uwielbianych przez dzieci atrakcji oraz okazji do rozwoju i poznawania rówieśników. Wszystkie półkolonie dla dzieci w Gdańsku trwają 5 dni i obfitują w niezapomniane przygody!

Półkolonie sportowe, Gdańsk – moc wrażeń dla małych pasjonatów sportu

Gdański Klub Sportowy Gedania 1922 już od stu lat trenuje dzieci od najmłodszych lat w dyscyplinie, jaką jest piłka nożna. Profesjonalni trenerzy zadbają o to, aby zapewnić Twojemu dziecku moc sportowych wrażeń. Dzieci będą miały szansę spróbować swoich sił w wielu różnych dyscyplinach – między innymi siatkówce, koszykówce, piłce ręcznej, unihokeju, zajęciach tanecznych, a nawet łucznictwie i wielu innych. Zajęcia na półkoloniach sportowych w Gdańsku odbywają się na nowoczesnej infrastrukturze obejmującej trzy trawiaste boiska, dwie hale, pełnowymiarowe sztuczne boisko, boiska wielofunkcyjne i piaskowe, dwa place zabaw, górkę ze zjeżdżalnią oraz tereny zielone.

Z racji na charakter naszego klubu są to także półkolonie piłkarskie (Gdańsk). Turnusy obfitują nie tylko w treningi pod tym kątem, ale również w turnieje oraz mecze, które promują zdrową rywalizację i motywują do czynienia postępów. W cenie półkolonii piłkarskich w Gdańsku, tak jak wszystkich innych w naszej ofercie, znajdują się już wyżywienie, ubezpieczenie oraz wszelkie atrakcje.

Kreatywne półkolonie w Trójmieście – robotyka i LEGO dla małych-wielkich architektów

Półkolonie (Trójmiasto) to czas wypełniony nauką poprzez świetną zabawę. Dzieci będą mogły uwolnić swoje pokłady kreatywności na rozwijających zajęciach, podczas których będą projektować i konstruować za pomocą ciekawych zestawów LEGO Education SPIKE Essential, które pozwalają eksperymentować z nowymi rozwiązaniami oraz próbować programowania na tabletach. Staną także przed wyzwaniem odtworzenia rzeczywistych budowli za pomocą klocków i materiałów z recyklingu. W programie tych wyjątkowych półkolonii w Gdańsku nie zabraknie również zabaw i gier ruchowych na świeżym powietrzu dla zrównoważonego rozwoju i wypoczynku dzieci. Czekają na nie dmuchane zamki oraz wodna zjeżdżalnia, a także wiele innych atrakcji w gronie rówieśników!

Przygodowe półkolonie, Gdańsk – rozwijamy wyobraźnię!

Te wyjątkowe półkolonie dla dzieci w Gdańsku są pełne rozwiązywania zagadek, tropienia śladów i szukania skarbów, pozwalając na naprawdę skuteczne pobudzenie wyobraźni i kreatywności! Dzieci wezmą udział w licznych zabawach przygodowych, grach terenowych i wykopaliskach archeologicznych oraz wspólnie poszukają wskazówek i połączą je w całość, by doprowadzić drużynę do celu. Na uczestników półkolonii w Gdańsku codziennie będą czekać nowe zagadki do rozwiązania, a także mnogość innych atrakcji, takich jak warsztaty plastyczne, nauka kodowania, zabawy sportowe oraz relaks na zjeżdżalni wodnej i dmuchanych zamkach.

Półkolonie piłkarskie dla dzieci, Gdańsk – co jeszcze warto wiedzieć?

Półkolonie sportowe (Gdańsk), a może coś dla małych projektantów lub łowców przygód? U nas każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Tworzymy program każdych półkolonii w taki sposób, aby zapewnić dzieciom rozwój na każdym szczeblu – odpowiednią dawkę ruchu, nauki oraz zabawy. Pociech pilnują opiekunowie posiadający wymagane uprawnienia, a także bardzo duże doświadczenie. Ich ilość pozwala na to, żeby każde dziecko było odpowiednio zaopiekowane.

Na naszych półkoloniach w Trójmieście podajemy dzieciom wyłącznie pełnowartościowe, zrównoważone i smaczne posiłki, które zostały już uwzględnione w cenie wypoczynku, podobnie jak wszelkie atrakcje, opieka oraz ubezpieczenie NNW. Każdy dzień trwania półkolonii w Gdańsku obejmuje godziny od 7:30 do 17. Wszystko odbywa się na nowoczesnych obiektach sportowych oraz w kompleksowo wyposażonych salach.

Chcemy, by każde dziecko mogło skorzystać z naszych półkolonii w Gdańsku, dlatego każda oferta – półkolonie sportowe, przygodowe, robotyka – obejmuje po kilka turnusów w różnych terminach. Zapraszamy!