Klub Sportowy Gedania 1922

O Szkole Podstawowej i Liceum Ogólnokształcącym w Szkole Mistrzostwa Sportowego Gdańskiego Klubu Sportowego Gedania 1922:

Prowadzimy nabór do klas IV-VIII Szkoły Podstawowej oraz I-II Liceum Ogólnokształcącego, w których oferujemy:


– 16 godzin treningów tygodniowo w bardzo dobrych warunkach w zamkniętym Centrum Sportu i Nauki przy al. Hallera 201 w Gdańsku
– wykwalifikowaną kadrą szkoleniową w skład której wchodzą trenerzy UEFA
–trenerzy przygotowania motorycznego, trenerzy bramkarzy, dietetyk, psycholog, fizjoterapeuci
– zwiększoną liczbę godzin nauczania języków obcych
–zgrupowanie sportowe
– odzież treningową

Zapraszamy na testy piłkarskie do naszej Niepubliczna Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego GKS Gedania 1922!

W naszym Centrum Sportu i Edukacji Gedania 1922, al. Hallera 201 na boisku piłkarskim ze sztuczną trawą odbędą się testy naborowe do Szkoły Mistrzostwa Sportowego Gedania 1922:

– 9 marca, 13 kwietnia i 8 czerwca, godz. 10.00-12.00 testy do IV klasy Szkoły Podstawowej,

– 20 marca, 22 maja i 12 czerwca, godz. 15.00-17.00  do I klasy Liceum Ogólnokształcącego.

Procedura:

  1. Zgłoszenie i wypełnienie ankiety kandydata i przesłanie na adres: b.dolanski@gedania1922.pl
  2. Wpłata na konto 50 zł (pięćdziesiąt zł.) tytułem. IMIĘ, NAZWISKO KANDYDATA na nr konta: 36 1090 1098 0000 0001 5523 7145
  3. Stawienie się w stroju sportowym na 15 minut przed planowanym rozpoczęciem testów i okazanie aktualnych badań podpisanych umożliwiających uprawianie sportu.

ANKIETY DO POBRANIA ZE STRONY Niepublicznej Szkoły Podstawowej Mistrzostwa Sportowego GKS Gedania 1922 pod podanym linkiem:

http://www.sms.gedania1922.pl/…/ankiety-do-testow…

Szczegółowe informacje udziela Bartosz Dolański – tel. 603 907 736.

Szkoła Mistrzostwa Sportowego - Szkoła piłkarska Gdańsk

Piłka nożna to dyscyplina ciesząca się niesłabnącą popularnością. Z roku na rok uprawia ją coraz więcej młodzieży. Ważne jest więc, aby już od młodego wieku rozwijać zainteresowania sportem. W tym właśnie celu powstała nasza szkoła piłkarska w Gdańsku, gdzie młodzi ludzie mogą poznać profesjonalną terminologię dotyczącą piłki nożnej, nauczyć się techniki, a co najważniejsze, nabyć umiejętność pracy w grupie. Nasza Szkoła Mistrzostwa Sportowego to także szansa na poznanie języków obcych, ponieważ wierzymy w rozwój młodych ludzi na wielu płaszczyznach.

Szkoła piłkarska Gdańsk — profesjonalna kadra

W naszej szkole pracują wyłącznie trenerzy i nauczyciele, którzy na pierwszym miejscu stawiają dobro młodzieży oraz ich edukację. Każdy rodzic, który odda swoje dziecko do naszej szkoły, może być pewien, że będzie ono w dobrych rękach. Szkoła Mistrzostwa Sportowego (Gdańsk) to miejsce, w którym pracuje najbardziej doświadczona kadra szkoleniowa, wśród której znajdują się również trenerzy z licencją UEFA.

Daje to gwarancję pełnego profesjonalizmu prowadzonych zajęć i treningów. Poza tym nasi nauczyciele wiedzą, jak trafić do młodzieży. Potrafią dostosować program do indywidualnych umiejętności i poziomu zaawansowania.

Jednak nasza szkoła piłkarska w Gdańsku to nie tylko trenerzy. Młodzież otrzyma również wsparcie trenerów personalnych, fizjoterapeutów czy psychologów, którzy będą dbali o prawidłowy rozwój dziecka pod kątem psychiki, ale także aspektów fizycznych.

Szkoła mistrzostwa sportowego Gdańsk — doskonałe zaplecze techniczne

Szkoła piłkarska (Gdańsk) daje przyszłym adeptom piłki nożnej bogate zaplecze techniczne, które jeszcze lepiej pozwala nabywać nowe umiejętności oraz poznawać techniki gry. Treningi odbywają się w przestronnej, klimatyzowanej sali, która wyposażona jest we wszelkie niezbędne sprzęty pomagające w treningu. Hala sportowa, w której odbywają się treningi, jest regularnie sprzątana oraz spełnia najwyższe wymogi techniczne. Naszym celem jest to, aby młodzież mogła trenować w jak najbardziej komfortowych warunkach.

Szkoła Mistrzostwa Sportowego Gdańsk — dlaczego warto?

Z usług naszej szkoły piłkarskiej w Gdańsku skorzystało już naprawdę wielu rodziców, którzy pragnęli, aby ich dzieci zdobyły niezbędne umiejętności w grze w piłkę nożną. Jednak Szkoła Mistrzostwa Sportowego (Gdańsk) to nie tylko możliwość zużycia swoich pokładów energii na boisku. W naszej placówce stawiamy również na tak ważny aspekt, jakim jest praca w grupie. Nasza kadra prowadzi ponadto zajęcia z języków obcych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wraz z rozwojem tężyzny fizycznej powinna iść również nauka rozwijająca umysł.

Szkoła Mistrzostwa Sportowego (Gdańsk) przez lata swojej działalności wyszkoliła wielu wychowanków, którzy mogli nabyć niezbędne umiejętności oraz poznać techniki gry w piłkę nożną. Nasza szkoła to gwarancja najwyższego poziomu, co potwierdzają przede wszystkim opinie pozostawiane przez rodziców naszych podopiecznych. Zwracają oni głównie uwagę na bardzo wysoki poziom kompetencji naszej kadry, ich wiedzy oraz doskonałej współpracy z dziećmi.