Klub Sportowy Gedania 1922

Gedania 1922

Szkółka piłkarska przy klubie Gedania 1922 to prężnie działająca formacja, dzięki której dzieci mogą rozpocząć oraz kontynuować swoją przygodę z piłką nożną. Opieka nad pociechami zainteresowanymi taką formą aktywności nie ustaje również w trakcie wakacji i ferii zimowych. W tych okresach najmłodsi mogą spędzić czas na doskonaleniu swoich umiejętności w trakcie specjalnych obozów sportowych. Gdańsk jest miastem, w którym organizujemy zbiórki, natomiast obozy odbywają się poza terenem Trójmiasta.

Przejazd na miejsce obozu zostaje zorganizowany przez nas, tak samo jak nocleg oraz inne aktywności podczas całego czasu trwania wyjazdu. Dzięki temu rodzice mogą być spokojni o przebieg wydarzenia, w tym bezpieczeństwo swoich pociech. Zorganizowane obozy sportowe ze zbiórką w Gdańsku są idealną okazją do wypełnienia letniego i zimowego czasu zdrowymi aktywnościami, prowadzonymi w otoczeniu rówieśników.

Wyjazdy obozowe organizowane są w różnych miejscach, w tym gospodarstwach agroturystycznych, gdzie dzieci mogą korzystać ze wszystkich dostępnych udogodnień. Wyposażone boiska piłkarskie pozwalają na prowadzenie pełnoprawnych treningów w trakcie obozów sportowych w Gdańsku.

Obozy

Obozy sportowe w Gdańsku

Aktywny wypoczynek dla dziecka z klubem o 100-letniej tradycji! Szkółka piłkarska Gedania 1922 zaprasza wszystkie chętne pociechy na specjalne obozy sportowe w Gdańsku, w trakcie których gry i zabawy związane z piłką nożną stanowią główną formę spędzania wolnego czasu. W trakcie wyjazdu dzieci mogą nawiązać nowe znajomości, tym samym doskonaląc swoje umiejętności społeczne.

Obóz sportowy w Gdańsku jest idealną okazją do zdobycia pewnej dozy samodzielności, ponieważ pociechy mają szansę przebywać w innym środowisku, niż dobrze im znany dom. To niewątpliwie czas pełnej beztroski i odpoczynku od codziennych obowiązków, w tym również szkoły.

W ramach wyjazdów organizowanych w naszej szkółce piłkarskich wyróżnia się kilka grup wiekowych, a także drużynę dziewczynek. Wyraźny podział pozwala na stworzenie zespołów o zbliżonych możliwościach fizycznych, co zapobiega powstawaniu nierówności oraz pozwala ujednolicić grupę. Dziecko biorące udział w wybranym obozie sportowym w Gdańsku może zatem spędzać czas aktywnie w otoczeniu swoich rówieśników o podobnych zainteresowaniach oraz możliwościach fizycznych.

Na pełnych radości wyjazdach często tworzą się znajomości oraz przyjaźnie na całe życie. Obozy sportowe w Gdańsku to szansa na połączenie aktywnego wypoczynku ze spędzaniem czasu w gronie rówieśników o podobnych zainteresowaniach i pasjach.

Obozy sportowe, Gdańsk - aktywne wakacje dla najmłodszych

Szkółka piłkarska przy klubie Gedania 1922 to prężnie działająca formacja, dzięki której dzieci mogą rozpocząć oraz kontynuować swoją przygodę z piłką nożną. Opieka nad pociechami zainteresowanymi taką formą aktywności nie ustaje również w trakcie wakacji. W tym okresie najmłodsi mogą spędzić czas na doskonaleniu swoich umiejętności w trakcie specjalnych obozów sportowych. Gdańsk jest miastem, w którym organizujemy zbiórki.

Przejazd na miejsce obozu zostaje zorganizowany przez nas, tak samo jak nocleg oraz inne aktywności podczas całego czasu trwania wyjazdu. Dzięki temu rodzice mogą być spokojni o przebieg wydarzenia, w tym bezpieczeństwo swoich pociech. Zorganizowane obozy sportowe w Gdańsku są idealną okazją do wypełnienia letniego czasu zdrowymi aktywnościami, prowadzonymi w otoczeniu rówieśników.

Wyjazdy obozowe organizowane są w różnych miejscach, w tym gospodarstwach agroturystycznych, gdzie dzieci mogą korzystać ze wszystkich dostępnych udogodnień. Wyposażone boiska piłkarskie pozwalają na prowadzenie pełnoprawnych treningów w
trakcie obozów sportowych w Gdańsku.