13 lipca 2022
Kategorie: Brak kategorii

NO10 to firma specjalizująca się w zaopatrywaniu drużyn w profesjonalny sprzęt i odzież piłkarską. Głównym celem NO10 jest współpraca z klubami i akademiami. Ale firma NO10 jest obecna nie tylko w świecie piłki nożnej. Wspierając akademie piłkarskie i szkółki, bierze udział w kształtowaniu kolejnych pokoleń młodych, profesjonalnych sportowców. Wieloletnie doświadczenie w branży sportowej pozwoliło wypracować profesjonalny model współpracy partnerskiej z kompleksową realizacją zamówień i personalizacją odzieży na czele. Specjalistyczny asortyment oferowany przez NO10 można nabyć w stacjonarnym salonie piłkarskim w Miszewku k. Gdyni, w jednym ze sklepów partnerskich na terenie całej Polski lub w sklepie internetowym no10.pl.

– Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że udało nam się pozyskać klub ze stuletnią tradycją, który świetnie uczcił swoją rocznicę, awansując w tym roku do 3 ligi. Niezmiernie się cieszymy, że możemy ubrać jedną z największych i najlepiej zorganizowanych akademii w pomorskiej piłce. Każdy zawodnik Gedanii zagra w dedykowanej koszulce, którą wspólnie stworzyliśmy, a już niedługo dojdzie do publikacji nowych kompletów. Pierwszemu zespołowi serdecznie gratulujemy awansu do 3 ligi i życzymy dalszego rozwoju i samych sukcesów. Gramy razem! – powiedział Piotr Jaroszek, przedstawiciel firmy NO10.

– Bardzo nam miło, że do grona naszych partnerów dołącza firma NO10.pl, która będzie naszym Partnerem Technicznym w najbliższych trzech sezonach. Cieszymy się, że możemy współpracować z tak uznaną firmą, która zaopatruje w sprzęt nie tylko drużyny z Pomorza, ale także z całej Polski. Wierzymy, że nasza współpraca przyniesie obopólne korzyści. Chcielibyśmy podziękować naszemu nowemu Partnerowi za zaufanie i wolę długoterminowej współpracy. – Prezes Zarządu GKS Gedania 1922 – Władysław Barwiński.

Dziękujemy za dołączenie do grona naszych Partnerów❗️

#historiazobowiązuje