24 sierpnia 2022
Kategorie: Brak kategorii

Agencja Sportowa „Around The Sport” towarzyszy tysiącom zawodników oraz trenerów przy tworzeniu rzeczy unikalnych i to nie tylko w sporcie. Jesteśmy organizacją zapewniającą klubom z Polski oraz Europy możliwość doświadczeń w profesjonalnie przygotowanych i przeprowadzanych imprez sportowych. Tworzymy turnieje piłki nożnej oraz piłki ręcznej, w których to udział biorą zespoły z przekroju całego środowiska sportowego. Tylko w tym sezonie zorganizujemy aż 12 międzynarodowych turniejów w piłce nożnej oraz ręcznej w aż 5 krajach Europy w Austrii, Czechach, Niemczech, Polsce oraz na Węgrzech. Gościmy uznane marki, topowe akademie, kluby z wieloletnią tradycją, a także mniejsze szkółki i organizacje. Poza rywalizacją sportową zapewniamy wszystkim uczestnikom możliwość odwiedzenia i skorzystania z szerokiej gamy atrakcji turystycznych w jednych z najbardziej ciekawych lokalizacjach w tej części Europy. Doświadczenie naszych pracowników jest na tyle uniwersalne oraz szerokie, iż odpowiemy na każdą potrzebę z branży związanej również z turystyką, kulturą czy eventami firmowymi.

„Around the Sport” zajmuje się organizacją eventów sportowych o randze międzynarodowej, a każdy z naszych projektów jest unikalny i cykliczny. To grupa profesjonalistów mających doświadczenie w wielu branżach, ale co najważniejsze żyjącej pracą, której obecnie się podejmuje. Dzięki temu każda osoba lub podmiot zainteresowany współpracą z „Around The Sport” może być pewny, iż od początku do końca zlecony projekt będzie wykonany ponad zakładane oczekiwania.

Zapraszamy do współpracy w następujących obszarach:

– Promocji firm podczas projektów realizowanych przez „Around the Sport”

– Organizacji turniejów i sparingów w kraju oraz za granicą w każdej dyscyplinie sportowej

– Organizacji obozów sportowych dla różnych dyscyplin

– Organizacji specjalnych uroczystości: tj. obchody jubileuszu, bali, gal, konferencji itp.

– Organizacji turniejów, eventów, wydarzeń firmowych

– Organizacji wyjazdów na imprezy sportowe (mecze, wydarzenia, eventy sportowe) wedle życzenia klienta (oferta skierowana dla grup minimum 5 osobowych)

– Organizacji wyjazdów turystycznych i integracyjnych dla firm i dla osób prywatnych

– Organizacji imprez kulturalnych lub społecznych

– Wsparcia organizacyjnego imprez sportowych i klubów

Dziękujemy za dołączenie do grona naszych Partnerów❗️

#historiazobowiązuje