Klub Sportowy Gedania 1922

Gedania 1922

Partnerzy Jubileuszu 100-lecia GKS Gedania 1922:

CNF Autoserwis

Na rynku firma CNF funkcjonuje od roku 1993. Wysoki poziom świadczonych usług i specjaliści z kilkunastoletnim doświadczeniem stawiają firmę w roli ekspertów. Nowoczesny warsztat wyposażony w najlepszy sprzęt i 12 stanowisk pozwala firmie obsługiwać klientów z wysokimi wymaganiami.

Na rynku trójmiejskim firma CNF znana jest przede wszystkim z najlepszego serwisu opon oraz wysokiej jakości regeneracji felg. Dodatkowo firma wykonuje usługi z zakresu mechaniki pojazdowej, obsługi klimatyzacji czy stacji kontroli pojazdów. CNF współpracuje z wieloma autoryzowanymi serwisami, obsługując duże korporacje oraz klientów indywidualnych.

Miasto Gdańsk

Takie miasto jak Gdańsk jest tylko jedno. Inne mogą być tylko podobne. Niezwykłe położenie i ponad tysiąc lat historii sprawiają, że Gdańsk jest wyrazisty, zdecydowany, o silnej i ugruntowanej pozycji na mapie Europy. Jednocześnie to miasto, które wciąż kryje w sobie wiele tajemnic i ma to „coś”, dzięki czemu nie można pomylić go z żadnym innym.

Nie ma Gdańska bez wolności. Odwaga, świeżość, ale przede wszystkim wolność. To prawdziwie gdańska tradycja. Cnota od wieków najwyżej ceniona przez gdańszczan ukształtowała niepowtarzalny „genius loci” miasta. Czuć ją równie dobrze wśród kamieniczek Starego Miasta, jak i pomiędzy dźwigami stoczniowymi Młodego Miasta, na pięknych piaszczystych plażach i w postindustrialnych halach, w parkach i w tunelach: w Gdańsku wolność jest wszechobecna, można jej niemal dotknąć. Inspiruje i przeobraża zarówno przestrzeń jak i ludzi. Tacy są gdańszczanie: odważni, zaangażowani, pełni pasji, twórczy. Taki jest współczesny Gdańsk: otwarty na nowe idee, idący z duchem czasu, kreujący zdarzenia, wciąż zaskakujący.

WroSystem

WRO-SYSTEM to firma specjalizująca się w wykonywaniu instalacji elektrotechnicznych. Na rynku działa od 2007 roku, a jej siedziba znajduje się w Pruszczu Gdańskim. Firma oferuje prace w zakresie instalacji elektrycznych, niskoprądowych oraz usług stoczniowych. Obszary wykonywania prac to: budownictwo przemysłowe, użyteczności publicznej, budownictwo mieszkaniowe oraz stocznie. Wśród partnerów i kontrahentów firma WRO-SYSTEM ceniona jest za dobrze zaplanowaną organizację pracy, terminowość i przede wszystkim za zespół doświadczonych pracowników. W swoim portfolio posiada kilkadziesiąt zrealizowanych projektów. WRO-SYSTEM jest kluczową firmą budującą na rynku europejskim markę WRO GRUPPE.

Restauracja Drewnem Palona

Restauracja Drewnem Palona powstała z miłości do kuchni włoskiej, która zrodziła się wiele lat temu. Przez ten czas rosło w firmie marzenie o miejscu, w którym będzie można rozpieszczać podniebienia klientów smakami słonecznej Italii. Tak powstała restauracja, w której każdego dnia firma oferuje wyjątkową pizzę na bardzo cienkim cieście sporządzonym według unikatowej receptury, Szefa Kuchni, rodem z Kalabrii. Ciasto wypiekane w piecu opalanym drewnem dębowym jest chrupkie jak żadne inne...

Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku

Podstawowym zadaniem Muzeum II Wojny Światowej jest upowszechnianie wiedzy o II wojnie światowej, ukazywanie polskiej perspektywy na największy konflikt w dziejach ludzkości, kultywowanie pamięci o ofiarach totalitarnych systemów i bohaterach walk o wolność wielu narodowości. W ramach prowadzonej przez Muzeum działalności wystawienniczej, naukowej, edukacyjnej promuje się Polskę jako kraj „strażnika pamięci” Europy i świata o latach 1939-1945, znający i honorujący wartość wolności i postaw obywatelskich.

Softcom

SOFTCOM Sp. z o.o. jest obecna w branży elektronicznej od 1999 roku. Firma jest pierwszym dostawcą obwodów drukowanych w Polsce, nieustannie rozwijając zakres dostarczanych usług i produktów. Od roku 2009 SOFTCOM specjalizuje się w kompleksowej usłudze dostawy zmontowanych modułów. Priorytetem firmy jest indywidualne traktowanie Klienta oraz dostarczanie usług i produktów spełniających najwyższe standardy i wymogi określone przez obowiązujące normy.

Port Gdańsk

ZM Portu Gdańsk Spółka Akcyjna powstał w 1998 roku. Do głównych zadań Zarządu Morskiego Portu Gdańsk SA należy m.in.: zarządzanie nieruchomościami i infrastrukturą portową, prognozowanie, programowanie i planowanie rozwoju portu, budowa, rozbudowa, utrzymanie i modernizacja infrastruktury portowej.

Cukiernia Wega Joanna Krawczyk

Cukiernia & Piekarnia Wega od 2000 roku dostarcza mieszkańcom Gdańska i okolic pyszne, chrupiące bułeczki, świeży chleb, aromatyczne, pełne smaku ciasta, okolicznościowe torty na zamówienie oraz wiele innych wypieków, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Optyk.gd

W gabinetach naszego Partnera do Państwa dyspozycji jest doświadczona kadra lekarzy okulistów oraz optometryści z kwalifikacjami uzyskanymi w najlepszych ośrodkach kształcących w tym kierunku w kraju. Optyk.gd jest ekspertem w dziedzinie soczewek progresywnych wysokiej jakości. Kompleksowo wyposażone gabinety znajdują się w każdym z salonów optycznych, ktore znajdują się w Gdańsku, Kościerzynie oraz Bytowie.

Dakkar

Firma Dakkar w swojej podstawowej działalności zajmuję się wynajmem sprzętu budowlanego, zarówno ciężkiego (koparko-ładowarki, wysięgniki koszowe, dźwigi itp.) jak i drobnego (zagęszczarki płytowe, młoty wyburzeniowe, wiertnice itp.). Dodatkowo oferuje sprzedaż w/w urządzeń. W zależności od wymagań klientów, oferuje urządzenia zarówno nowe, jak i używane renomowanych firm.

Przedsiębiorstwo Usług Portowych Rezerwa sp. z.o.o.

PUP Rezerwa istnieje od 1999 roku. Jako podmiot grupy kapitałowej ZMPG S.A., współpracujemy z Portem Gdańsk oraz podmiotami działającymi na terenie Portu, w zakresie prac porządkowych, remontowo-budowlanych, przeładunkowych oraz przy modernizacji infrastruktury kolejowej. W ramach usług zapewniamy utrzymanie zieleni, odśnieżanie oraz porządkowanie terenów. Wykonujemy prace ziemne i rozbiórkowe, a także remonty budynków oraz budowę ogrodzeń. Zajmujemy się również kompleksowym sprzątaniem biur i obiektów przemysłowych.

Exclusive Sport

Exclusive Sport to firma z bogatym, wieloletnim doświadczeniem w branży sportowej. Od ponad 16 lat oferuje najlepsze produkty - puchary, medale, statuetki oraz patery. Przez te wszystkie lata wzbogaciła swoją ofertę o szereg usług związanych z trofeami sportowymi. Oprócz podstawowych, takich jak wykonywanie tabliczek grawerowanych na puchary i statuetki, firma oferuje również indywidualnie opracowywane medale, a dzięki współpracy z wieloma podwykonawcami i producentami, może przygotować nagrody na każdą okazję

Piekarnia Cukiernia "Pellowski"

Cukiernia jest rzemieślniczą firmą rodzinną, funkcjonującą od 88 lat, w tym od 65 w historycznym centrum Gdańska, przy ul. Podwale Staromiejskie 82. Nasz nowy Partner jest członkiem Cechu Piekarzy i Cukierników, stowarzyszonym w Pomorskiej Izbie Rzemieślniczej Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Gdańsku. Produkcja piekarnicza i cukiernicza firmy oparta jest na tradycyjnych oraz własnych, wypróbowanych recepturach.

Lavoo Boutique Apartments

Lavoo Boutique Apartments to niezwykłe miejsce, w którym historia przeplata się z nowoczesnością. Jest to pięciokondygnacyjna kamienica wyposażona w windę, w której znajdują się luksusowe apartamenty. Apartamenty znajdują się w samym centrum gdańskiej starówki, na ul. Św. Ducha, gdzie przed wiekami zakopany został okrągły kamień wyznaczający geometryczny środek miasta. Lavoo jest alternatywą dla cztero - i pięcio - gwiazdkowych hoteli, ponieważ konkuruje z nimi ceną, nowoczesnością, estetyką i wyjątkową lokalizacją.

"MAR-YARD" Ltd.

Podstawową działalnością firmy jest pełnienie roli maklera morskiego/agenta obsługującego statki poddawane remontom, przebudowie i nowej budowie. Firma specjalizuje się również w obsłudze gazowców zawijających do Gdańska i Gdyni, przyczyniając się wybitnie do pionierskiego w Gdańsku otwarcia nowego terminalu LPG w Porcie Północnym.

RehaControl

Specjalistyczna placówka zajmująca się kompleksową rehabilitacją pacjentów z szerokim spektrum dolegliwości, której praca oparta jest o współpracę zespołu złożonego z lekarzy specjalistów oraz fizjoterapeutów z wieloletnim doświadczeniem klinicznym. RehaCONTROL tworzy zespół wykwalifikowanych fizjoterapeutów i trenerów. Doświadczenie firmy pozwala na szybki, kontrolowany powrót po kontuzjach i zabiegach operacyjnych oraz prawidłowe, bezpieczne wdrażanie pacjentów do aktywności sportowej.

ECOPOINT

Eco Point specjalizuje się głównie w następujących obszarach: – Czyszczenie rurociągów przesyłowych o średnicy od 100 mm do 2m – Mycie ładowni pod zmianę produktu na statkach morskich (bez użycia podnośnika) wraz z utylizacją odpadów z mycia – Przechowanie paliw ciężkich, lekkich oraz produktów olejowych (cysterna z instalacją grzewczą) – Oczyszczanie i recykling olejów przepracowanych – Zamiatanie placów, ulic i innych powierzchni po piaskowaniu/szlakowaniu – Usługi HDS i hakowca – Dzierżawa paletopojemników oraz kontenerów na odpady – Usługi ładowarki kompaktowej na czas remontu lub przebudowy jednostek morskich (1500 kg na minimalnym wysięgu, 750 kg na wysięgu 4 m)

TRANS TOM

TRANS TOM powstał w 1999 roku. Nasz Partner specjalizuje się w takich aspektach jak: wywóz gruzu, wywóz śmieci, sprzątanie terenów zielonych, sprzątanie po budowach, odśnieżanie placów, ulic, parkingów. Firma dysponuje profesjonalnym sprzętem, są to samochody służące do wywozu śmieci i gruzu jak i profesjonalny sprzęt do odśnieżania i pielęgnacji terenów zielonych. Kadrę przedsiębiorstwa stanowią wysoko wyspecjalizowani pracownicy, których zadaniem jest 100% usatysfakcjonowanie klienta.

Instytut Pamięci Narodowej

Instytut Pamięci Narodowej – Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu – to urząd państwowy o uprawnieniach badawczych, edukacyjnych, archiwalnych, śledczych, lustracyjnych, poszukiwawczych i komemoratywnych. W wyniku II wojny światowej wielu Gedanistów oddało życie za polskość Gdańska, walcząc z hitlerowskimi Niemcami. Liczymy, że razem z IPN godnie uczcimy Ich pamięć na 100-lecie naszego Klubu.

Energa z Grupy Orlen

Energa z Grupy Orlen jest jedną z czterech największych krajowych spółek energetycznych i jednym z trzech największych dostawców energii elektrycznej w Polsce. Podstawowa działalność firmy obejmuje wytwarzanie, dystrybucję, obrót energią elektryczną i cieplną oraz obrót gazem.

Radio Gdańsk S.A.

Radio Gdańsk jest jedną z 17 samodzielnych rozgłośni publicznego radia, realizujących odrębne programy regionalne nadawane na teren poszczególnych województw. Radio Gdańsk nadaje swój całodobowy program w województwie pomorskim. Jest słyszalne także w zachodniej części województwa warmińsko-mazurskiego. Posiada korespondentów w Słupsku, Człuchowie, Kwidzynie i Elblągu. Obok realizacji programu Radio Gdańsk prowadzi działalność nagraniową. Dysponuje studiami nagraniowymi, z których korzystali m.in.: zespół Vader, Myslovitz, Anita Lipnicka i John Porter, Jean-Michel Jarre, Jan Kaczmarek.

Sportpoland.com

Sportpoland.com to multibrandowy sklep z wysokiej jakości akcesoriami i sprzętem sportowym. Propozycja sklepu tworzona jest z myślą o osobach, które cenią sobie niezawodność połączoną z komfortem użytkowania. Właśnie dlatego do współpracy firma zaprasza wyłącznie najlepszych światowych producentów, którzy gwarantują najwyższą jakość oferowanego sprzętu. Dzięki długotrwałej współpracy z dostawcami Sporpoland.com, firma może zaproponować szeroką gamę asortymentu w niskiej cenie. Sklep sportowy Sportpoland.com wyróżnia to, że poza zakupem gotowych, wysokiej klasy produktów, można zrealizować także zamówienia specjalne.

"WUŻ” Port and Maritime Services Ltd Sp. z o.o.

Firma „WUŻ” Port and Maritime Services Ltd Sp. z o.o. powstała 24.06.1991r. i jako prywatna spółka pracownicza wywodzi się z przekształcenia Wydziału Usług Żeglugowych Morskiego Portu Gdańsk. Świadczy usługi portowo-morskie zarówno dla polskich jak i zagranicznych kontrahentów. Do podstawowej działalności firmy zalicza się holowania portowe, cumowanie oraz holowania morskie, których rocznie wykonywanych jest kilkadziesiąt. Flotę naszego Partnera stanowi 12 holowników. WUŻ jest największą polską firmą holowiczą.

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego

Samorząd Województwa Pomorskiego Ustawowe zadania realizuje poprzez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego oraz klikadziesiąt wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych.